Apie mus

20 metų patirtis vizualinės reklamos priemonių tiekime ir gamyboje. Įvairūs sprendimai reklaminėms kampanijoms, naujo produkto įvedimui į rinką, pardavimų skatinimui bei produkto žinomumo didinimui prekybos vietose. Gaminame ir prekiaujame prekių eksponavimui, kainų ir informacijos pateikimui skirta reklamine - prekybine įranga iš:
> plastiko
> metalo
> aliuminio
> popieriaus
Nuo 1997 metų esame patikima partnerė kasdieninėje mūsų klientų veikloje ir savo profesionalumu, lankstumu, operatyvumu ir toliau stipriname savo pozicijas rinkoje.
Stabilumas, patikimumas ir platus prekių asortimentas
Mes prekiaujame ir gaminame aukštos kokybės reklamines priemones, kurias pristatome savo klientams visoje Lietuvoje ir Europoje.
Platus standartinių prekių asortimentas palaikomas sandėlyje užtikrinana greitą pristatymą klientams. Profesionalūs klientus aptarnaujantys specialistai operatyviai suteikia reikiamą informaciją apie mūsų prekių asortimentą ir gamybos galimybes.
Mes visada laukiame Jūsų pasiūlymų tam, kad pagerintume prekių ir teikiamų paslaugų kokybę. Mūsų kolektyvas greitai ir profesionaliai pasirūpins Jūsų poreikiais.
Susisiekite